Система материалов "Баумит" ™


До складу Бауміт входять два австрійські концерни, які знаходяться в сімейній власності: промисловий холдинг Schmid Industrieholding і концерн Wietersdorfer Gruppe, з більш ніж 110-річною традицією.

Baumit будується на традиції

1988 року два ведучих австрійських регіональних виробники будівельних матеріалів уклали договір про співпрацю з метою збуту зручних в обробці і високоякісних продуктів під єдиною маркою «Baumit».

Від "піонера" в області будівельних матеріалів до лідера в Австрії

На сьогодні марка Бауміт міцно увійшла в свідомість будівельників і стала однією з відомих марок будівельних матеріалів на території Австрії. Завдяки своєму широкому асортименту концерн Бауміт представлений зі своєю продукцією майже в кожній будівельній організації. При спорудженні кожної другої великої будівлі в Австрії, використовується продукція Бауміт. Партнерські відносини двох "піонерів" в галузі будівельних матеріалів зробили Бауміт номером один в Австрії. Незважаючи на сумісний вихід на ринок, обидві групи сьогодні залишаються самостійними.

Baumit - успішна модель в епоху глобалізації: 30 країн за 20 років

Двигуном цієї унікальної співпраці з самого початку є взаємне прагнення обох сімейств-власників винести марку Бауміт за межі Австрії.

З моменту падіння "Залізної завіси" і вступу Австрії в ЄС для Бауміт де-факто не існує меж. Розширення ЄС значно збільшує шанси і можливості. На сьогодні Бауміт має свої власні заводи та представництва зі збуту в 28 країнах Центральної, Південної і Східної Європи.

На ринку України марка Бауміт представлена з 2002 року. За ці роки матеріалами Бауміт були утеплені та оздоблені фасади багатьох адміністративних та житлових приміщень у різних регіонах України. Співробітники компанії піклуються не тільки про якість продукції, але й про всебічну технічну підтримку клієнтів: теплотехнічні розрахунки, розробка тендерної документації та технічних вузлів для проектувальників. Компанія Бауміт Україна регулярно проводить тематичні семінари для фахівців з проектування та застосування комплексних систем теплоізоляції.

Системи теплоізоляції Бауміт сертифіковані згідно з європейськими стандартами. Сертифікат ISO 9001, ETAG 2004, так само як і сертифікат ETC (європейська технічна ліцензія), свідчать про серйозне ставлення до якості продукції. В Україні на застосування фасадних теплоізоляційно-оздоблювальних систем Бауміт розроблені і погоджені технічні умови (ТУ У В.2.6-45.3-32104159-001-2004), які введені в дію з 19.05.2004.

Вся продукція Бауміт відрізняється технологічністю, легкістю обробки, надійністю, оптимальним співвідношенням витрат і ефективності. Індивідуально для кожного об'єкту фахівцями компанії проводяться теплотехнічні розрахунки і відповідні рекомендації. Супровід об'єкту ведеться від стадії проектування і до повного завершення робіт, що дозволяє уникнути помилок при виконанні монтажних робіт і гарантувати експлуатаційну довговічність системи.


 Дополнительная иформация

  • Технические данные
  • Скачать прайс Баумит
  •  
    кирпич Киев купить, кирпич СБК, кирпич Литос, кирпич Фагот, кирпич облицовчный купить, керамические блоки СБК купить Киев, газобетонные блоки цена, кирпич клинкерный СБК цена, UDK Газобетон цена, ХСМ Газобетон купить, ААС Газобетон Киев, смеси Баумит купить Киве, цемент купить, строительные смеси купить, купить кирпич в Киеве, кирпич огнеупорный Киев купить, плитка тротуарная купить, плитка квадра